חתונות מיוחדות

27

לחגוג חתונה בירושלים זו חגיגה אמיתית

היום המיוחד והמקודש, יום מימוש ההחלטה שלכם, וההזדמנות לשמוח ולשמח את יקיריכם, יום חתונתכם, הוא אחד הימים שלא תשכחו לעולם. ללא ספק ייחקקו בזיכרונכם מעמד החופה, המוזמנים, המוזיקה, התאורה, האווירה המיוחדת, העיצוב, השולחנות ומה שעליהם, ועוד ועוד.

חתונות מיוחדות בירושלים

זוהי ללא ספק חווייה מכוננת ומעצבת, אשר תהווה מצע ובסיס לתחילת חייכם המשותפים. אתם תתבדחו גם בחלוף שנים, על הדודים שהגיעו ראשונים, על ההוא ששתה קצת יותר מידי, על זה שלא הספקתם לטעום מהאוכל.

החתונה היא חלק מעולמן של הכלות. מגיל צעיר הן מדמיינות ומתכננות את הפרטים הקטנים ביותר, והן בדרך כלל יודעות לומר לבעלי האולם, בדיוק מה הן רוצות.

כל הזוגות, ללא יוצא מן הכלל, היו רוצים חתונות מיוחדות.

לא רבים יודעים, עם זאת, מה היתרונות של עריכת חתונה בירושלים.

חתונות מיוחדות בירושלים

מה שעושה את ההבדל, מה שמייחד את החתונה שלכם לעומת כל האחרות, נעוץ בעיר המיוחדת, בתחושה שאי אפשר להסביר אותה, של מי שנחשף לעיר והתחבר אליה.

ומעבר לכך, המקום בו תרצו לחגוג את יומכם המאושר, הוא זה שיעמוד מאחורי הזכרונות שלכם ושל אורחיכם, והוא מהווה את החוליה החשובה ביותר בשרשרת ההחלטות שתקבלו בנוגע לחתונתכם.

מבחנו של צוות האולם, הוא יכולתו להבין את החלום שלכם, ולהוביל אתכם בבטחה לעבר מימושו של החלום והפיכתו למציאות מרגשת ומקסימה, כזו שלא תדמה לאף אחת אחרת.

עולם האירועים השתנה והתחדש באופן דרמטי. אולמות טובים, יציעו לכם אפשרויות שאיש לא חלם עליהם עד לפני שנתיים-שלוש.

יותר זוגות מבקשים לערוך טקסים אלטרנטיביים, "חתונה הפוכה", עם תפריט מיוחד, או בכלל בלעדיו, מסיבת תחפושות, עם נושאים מובילים מסרטים או מספרים, מגוונים כעולמות התוכן הפנימיים של הזוג הצעיר, או הפחות צעיר.

חשוב לקחת בחשבון, כי החלום שלכם אפשרי ברוב המקרים. רק צריך לקבוע עם צוות האולם, לשבת ולשוחח איתו, ולא להתבייש להעלות מולו את כל שדמיינתם ורציתם.

צוות שיודע ללכת לקראת לקוחותיו, להשתמש בכל מגוון אפשרויות העיצוב, האקוסטיקה והקולינריה העומדות לרשותו, ולהוסיף מחשבה יצירתית ורצון טוב, זהו צוות שבידיו הייתם מפקידים את הפקת יומכם הגדול. אל תתפשרו על פחות מזה.

עם זאת, כדאי לדעת שעליכם לבדוק כמה נקודות חשובות. האחת: רשיונות העסק. בדקו ואל תתפשרו. יש לכך משמעויות כבדות משקל.

השניה: התאמת המיקום לרוב האורחים, הן מהיבט קלות ההגעה והחניה, והן מבחינת הנגישות למתקשים.

והשלישית: התאמת התפריט למוזמנים, ובעיקר לרגישים, לילדים, לשומרי כשרות.

אז אם חשבתם על חתונות מיוחדות, חשבתם על חתונה בירושלים, זהו המתכון שממנו תאפו ותבשלו ביחד את החוויה הפרטית שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest