התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים עושים מהפכה בענף האירועים

MAX3346-1024x683

גני האירועים מושפעים מכל שינוי שקורה בין אם מדובר במגמה חברתית, כלכלית ואפילו פוליטית.

כל שינוי שכזה משפיע על ההתנהלות השוטפת של בעלי האולם. ההתאחדות יצאה לדרך חדשה ושמה בפניה אסטרטגיה חדשה שתשפיע עד ללקוח הקצה – בעלי השמחה.

התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים הינה הגוף היציג לענף האירועים בישראל ואחראית על ייצוג מאות בעלי אולמות וגני אירועים. ההתאחדות אחראית הן על ייצוג בעלי האולמות והן על כלל העובדים בענף.

כיום, גני האירועים מושפעים מפרמטרים רבים ובעלי האולם מתמודדים עם קשיים רבים בזירות שונות.

ניתן לראות כי שינוי ולו הקטן ביותר בתקנות, הגבלות רישוי העסקים ואפילו כיבוי אש עלולים להוביל את בעלי האולם לשינויים דרסטיים המשפיעים רבות על הניהול השוטף.

התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים החליטו לשים לעצמם מטרה משמעותית וחשובה– לפעול להפחתת הנטל הרגולטורי וליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים למען כלל חבריה.

הרצון לבצע שינוי לא החלה היום, לפני מעל לשנה הקימה ההתאחדות מוקד לפניות הציבור שישמש את הצרכן הסופי, על מנת ליישב סכסוכים ותלונות של בעלי השמחה בקרב האולמות ולהפך.

כיום, חגיגת אירוע פרטי או עסקי גובה מחיר לא קטן אשר חלקו מושפע מאותן העלויות והפרמטרים שבעלי האולמות רואים לנגד עיניהן מדי שנה.

אחת ממטרות ההתאחדות היא קידום תוכנית אסטרטגית חדשה לקידום מדיניות שבסוף תיטיב גם עם לקוח הקצה – בעלי השמחה והורדת העלויות.

הורדת המחיר תוכל להתקיים בעקבות הורדת עלויות לבעלי האולמות שתאפשר בהמשך הורדה גם לבעלי השמחה, שרשרת של ירידת מחירים ועלויות שתחסוך אלפי שקלים לזוגות ומשפחות.

בנוסף, ההתאחדות הקימה צוות מומחים שיעמדו לרשות חברי ההתאחדות לייעוץ בתחומים השונים ביניהם עו"ד לדיני עבודה, יועץ לענייני אבטחה, יועץ בנושא תברואה ובטיחות מזון ועוד, כל זאת לשם הצלחה במטרה ששמו לנגד עיניהם בהתאחדות.

מי שעומד בראש תהליך ההתחדשות הינו מר דוד שטרית, מנכ"ל התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים ששם בראשו את שינוי המציאות המורכבת שענף האירועים נמצא בו היום. מר שטרית מגיע מתחומי המוניציפאלי והממשלתי ועסק בייעוץ אסטרטגי בתחום הממשל והרגולציה. את כל הניסיון והמומחיות הוא משקיע באסטרטגיה החדישה שאנו צופים כהצלחה לשני הכובעים גם לבעלי האולמות וגם לבעלי השמחה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest